TORUŃ, 25.03.2017 18:00

Z Bartkiem nie zawsze parą
04.04.17

Piotr Pawlicki został bohaterem finałowego wyścigu pierwszej rundy Speedway Best Pairs 2017. Zawodnicy Fogo Power przez większość wyścigu przegrywali podwójnie, jednak dzięki kapitalnym atakom na ostatnich metrach odebrali zespołowi Boll Team zwycięstwo w inauguracyjnej rundzie zmagań najlepszych teamów sponsorskich na świecie.

Doyle wraca do gry
31.03.17

Boll Team zajął drugie miejsce podczas inauguracji cyklu Speedway Best Pairs, a najlepszym zawodnikiem w biało-zielonym kewlarze był Jason Doyle. Australijczyk zdobył 13 punktów i udowodnił całemu żużlowemu środowisku, że po kontuzji nie ma już śladu.

Drugie okrążenia najszybsze na Motoarenie
31.03.17

Podczas inauguracyjnej rundy cyklu Speedway Best Pairs, byliśmy świadkami najdokładniejszego pomiaru czasu w historii żużla. Dzięki specjalnym czujnikom umieszczonym pod taśmą startową oraz chipom, zamontowanym na wszystkich motocyklach, poznaliśmy dokładny czas, jaki dany zawodnik osiągnął podczas pojedynczego okrążenia w poszczególnym wyścigu.

Niedokładny rekord
29.03.17

Podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs ustanowiono nowy rekordu toru na Motoarenie. Wspomniana sytuacja była związana z przebudową drugiego łuku na toruńskiego owalu. Nowym rekordzistą został Bartosz Zmarzlik, który w wyścigu numer pięć pokonał 318 metrów w czasie 58,25 sekund. Czy jednak na pewno? Jaki jest dokładny rekord przebudowanego toru?

Sławomir Drabik: Coco jambo i do przodu
28.03.17

Pierwsza runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs już za nami. Sobotni turniej na Motoarenie padł łupem zespołu Fogo Power. Drugie miejsce zajął Boll Team, natomiast trzecie – Monster Energy Speedway Team. Na piątej lokacie sklasyfikowani zostali żużlowcy, którzy zadebiutowali w SBP – Vaclav Milik, Szymon Woźniak oraz Maksym Drabik.

Problemy sprzętowe Grigorija Łaguty
26.03.17

W niedzielę na toruńskiej Motoarenie odbyła się pierwsza runda tegorocznego cyklu Speedway Best Pairs. Zawody wygrało Fogo Power, choć po starcie w wyścigu finałowym prowadziła ekipa Boll Team. Mimo niezbyt udanego rozpoczęcia biegu, Piotr Pawlicki i Bartosz Zmarzlik wyrwali zwycięstwo Jasonowi Doyle’owi oraz Maxowi Fricke.

Fogo Power wygrywa w Toruniu
25.03.17

Drużyna Fogo Power zwyciężyła w pierwszej rundzie tegorocznego Speedway Best Pairs, rozgrywanej na toruńskiej Motoarenie. Podopieczni Adama Golińskiego pokonali w biegu finałowym drużynę Boll Team w stosunku 4:2 i objęli prowadzenie w klasyfikacji generalnej cyklu.